opportunity_to_start

Dod sev iespēju

Droši vien ikviens no mums ir dzirdējis par fantastiskiem veiksmes stāstiem, kad plašākai sabiedrībai neievērots cilvēks kļūst pazīstams un novērtēts, piepildot savu ilgi loloto sapni? Kāds sācis gleznot pusmūžā un atklājis savu pirmo izstādi. Kāds pirmspensijas vecumā atsācis mācīties un ir gatavs pārrakstīt savu līdzšinējo dzīves gājumu. Kāds, darbojoties dārzā, apjautis savus īpašos, zaļos pirkstiņus un paplašinājis savu hobiju līdz sajūsminātu klientu pieprasītai dārzniecībai. Bet varbūt kāds, kas tikko pabeidzis prestižu skolu un kuram paredzēta spoža karjera, pēkšņi apjauš, ka visu darījis kādam pa prātam, aizmirstot savu sirds balsi un patieso aicinājumu.

Šādas atklāsmes parasti neatnāk tāpat vien. Tieši viszemākajā punktā mēs sākam dzīt asnus. Tieši vislielākajā diskomfortā piedzimst jaunais plāns, un tieši sajūta, ka “ beidzot pietiek” var spēji atraut durvis jaunam sākumam.

Lai kāds būtu tavs sapnis, nekad nav par vēlu to sākt piepildīt. Un, pat ja tev vēl nav konkrēta sapņa vai vīzijas, nenoraksti savas iespējas piedzīvot savā dzīvē piepildījuma un jēgas sajūtu!

Dod sev iespēju. Un nenoniecini savu varēšanu. Nesaki sev, ka tas nav pa spēkam. Nepārliecini sevi un citus, ka vilciens ir aizgājis. Ir vērts sākt jebkad un jebko, ja tas piepilda tavu sirdi  ar prieku, gandarījumu un pateicību.

Un pat ja iesākumā tev šķitīs, ka viss notiek par lēnu, ka tajā, ko dari, nav attīstības, turpini iet. Jo ikviens solis tuvina kāpēju virsotnei, ko viņš vēlas sasniegt.

Tikai dod sev iespēju. Un sāc.

Norimt vienmēr skrejošajā domu virpulī, saklausīt savu dziļāko balsi, atskārst kavēšanās patiesos iemeslu un iegūt savus īpašos spēka vārdus Tev palīdzēs īpaši Tavām vajadzībām un ceļam radīta Tematiska Meditācija.

 

 

Photo by Bruno Nascimento on Unsplash