lifeforce

Dzīves spēka aktivizācija

Ir reizes, kad varam burtiski fiziski sajust, ka dzīves spēks un enerģija pamazām aizplūst no visām mūsu dzīves jomām un mēs jūtamies pazaudējušies un iestrēguši. Kā aktivizēt mūsu fizisko un arī radošo enerģiju,lai atkal spētu celties un dzīvot jēgpilni?

Iesaku noskatīties ne vieglo Jonah Hill filmu “Stutz” Netflx platformā, kur aktieris pārrunā savas dzīves smagākos aspektus ar psihoterapeitu Phil Stutz. Filmā daudz tiek pieminēts dzīves spēks (life force). Šeit iezīmēšu galvenās idejas par dzīves spēka vai enerģijas aktivizēšanu.

Spēka piramīdas trīs daļas: ķermenis (kustības, miega kvalitāte, ēšana), attiecības ar apkārtējiem un attiecības ar sevi.

Aktivizējot darbības, kas saistītas ar rūpēm par savu ķermeni – pietiekami daudz kustoties, ievērojot saprātīgu ēšanas režīmu un izguļoties, sakārtosies arī galva: uzlabosies kognitīvās spējas, izturība pret stresu un emocionālais noskaņojums. Īpaši cilvēkiem, kuri jūtas nospiesti un iestrēguši, ir svarīgi redzēt kaut nelielu, bet rezultātu. Interesanti, ka ķermenim dzīves spēka piramīdā tiek galvenā loma – 85%!

Attiecības ar līdzcilvēkiem mums palīdz noturēties dzīves plūsmā, neļaujot ieslīgt bezcerības un citu negatīvu emociju gūstā. Un tomēr – vistrauslākā un bieži vien visgrūtāk izpildāmā dzīves spēka piramīdas daļa ir attiecības ar sevi pašu, spēja sevi pieņemt, novērtēt un izjust empātiju pret sevi.

Katrs no mums var saskarties ar grūtībām, izjust apjukumu un nomāktību. Tādēļ tik svarīgi ir atrast laiku kaut kam tādam, kas patiesi iepriecina un piepilda. Un jā, tas ir konstants darbs, ko ir vērts darīt, vērtīga investīcija sava dzīves spēka un enerģijas aktivizēšanai un vairošanai!

Pievienoju screenshot no pāris dienas atpakaļ uzņemta video, kur es daru to, ko patiešām izbaudu, un cik labi, ka tas sanāk trīs vienā: kustības svaigā gaisā, komunikācija ar superīgiem kolēģiem un milzīgs prieks par saņemšanos un varēšanu. Ar katru dienu vairāk.

Tematiska vai dinamiska meditācija un pozitīvi apliecinājumi ikdienā var stiprināt tavu apņemšanos dzīvot piepildītu un pozitīvas enerģijas piepildītu dzīvi.