Lost

Kāpēc jūties apmaldījies?

Dažādas aptaujas un novērojumi liecina, ka arvien vairāk cilvēku bieži jūtas kā apmaldījušies, apmulsuši un pazaudējušies. Kad kļūst grūti saredzēt savu ceļu, savus dziļākos mērķus un uzdevumus un, jā, dažkārt par jēgu tam, kas tika līdz šim darīts ar patiesu atdevi un centību.

Un tu sāc sev uzdot vienu urdošu jautājumu pēc otra. Un dažreiz tev pat kļūst bail sadzirdēt kādu dziļāku atziņu vai atklāsmi, jo tas var tevi iedzīt vēl dziļākā mulsumā, kurā tu maldies, meklējot atbildes, kas tu esi vai patiesībā vēlies būt.

Atceries, ka tava dziļākā esība, tava dvēsele vienmēr zina ceļu. Tavas dzīves neatkārtojamā un brīnišķā grāmata jau ir uzrakstīta. Tu jūties nomaldījies, jo apkārtējā pasaule aicina dzīvot pēc universāliem standartiem, kas kādā brīdī vai situācijā nekādi nerezonēs ar tavu pārliecību vai vērtībām.

Tavas esības patiesais ceļš ved uz mājām. Caur pieņemšanu, pateicību un paļāvību tas ved tevi pretī dvēseles mieram un bezgalīgam dziļākas gudrības laukam, kurā ir visas atbildes.  Ikviens mirklis, kurā tu jūties piepildīts un laimīgs, ir kā ceļa zīme, kura apliecina virzienu tuvāk sev.

Sāc ievērot un krāt šos īpašos brīžus, kad jūties vienots un līdzsvarots. Tas, kam mēs pievēršam uzmanību, vairojas un izplešas. Un tu pamazām vari kļūt par magnētu, kas pievelk visas labās lietas un tev vajadzīgo ceļā uz tavām mājām, tuvāk sev un skaidrībai  – KĀ, KUR, KĀPĒC…

Tematiska, tieši Tavai situācijai radīta meditācija pados roku, rādīs ceļu un pavadīs Tavā ceļā uz sirds skaidrību un mieru.

 

 

 

Photo by Abigail Keenan on Unsplash