Kas ir personalizeta tematiska audio meditacija?

Kas ir Personalizēta Tematiskā audio meditācija?

Ikviena meditatīva darbība

– apzināta elpošana, klātesamības un apzinātības aktivizēšana, lūgšana palīdz mums nonākt tuvāk savai būtībai un sajust savu saikni un mijiedarbību ar Visuma gudrību. Un mēs varam šajā rimtajā klusumā sajust paļāvīgu spēku un sadzirdēt atbildes, kuras tik ilgi esam meklējuši.

Ko darīt, ja meditēt nekādi neizdodas? Turpināt. Atkal un vēlreiz sevi maigi aicināt atslābināties un sākt kaut vai tikai ar apzinātu elpošanu, sava ķermeņa apzināšanos un domu skrējiena palēlināšanu. Būtībā, tāpat kā ar jebkuru jaunu nodarbošanos, ir vajadzīgs zināms treniņš, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Un tas noteikti izdosies!

Kāds ir mērķis?

Ja mērķis ir atslābināties, mazināt stresa līmeni, veicināt stabilu nakts miegu, piemērota būs jebkura meditācija, it īpaši tematiska meditācija, kas atbilst mūsu aktuālajām vajadzībām un noskaņojumam.

Ja mērķis ir risināt konkrētas problēmas, kas neļauj pilnvērtīgi stāties pretī dzīves izaicinājumiem vai sasniegt vēlamo, ir vērts izanalizēt radušos situāciju, savas izjūtas, pieredzi, pārliecības, darot to kopā ar pieredzējušu terapeitu, garīgo skolotāju vai arī izvēlēties īpaši sev un savām vajadzībā radītu personalizētu tematisko meditāciju, kuru klausoties, ne tikai relaksēties un atpūsties no ikdienas skrējiena, bet arī veicināt savu dzīves uzdevumu un sapņu realizēšanos, transformējot savas negatīvās ierobežojošās pārliecības par sevi un apkārt esošo pasauli, izmantojot pozitīvas afirmācijas un dziedinošas vizualizācijas sev radītās meditācijas laikā.

Personalizēta tematiskā audio meditācija, kas sagatavota konkrēta cilvēka vajadzībām un izvēlētajiem mērķiem, daudz precīzāk uzrunā mūsu zemapziņā mītošās bailes, nedrošību, uztraukumus un emocionālās sāpes. Regulāri klausoties personalizētu meditāciju, ir iespējams mainīt un uzlabot svarīgākās pārliecības par sevi – ka es esmu pietiekams, esmu mīlams, esmu kompetents, esmu vēlams, esmu drošībā, esmu pasargāts…. Un pieskarties savai dziļākajai būtībai, savam Es, kurš ir gatavs padot roku un atbalstīt vienmēr un visur.

Ieklausies… un Tu dzirdēsi arvien skaidrāk un patiesāk.