Kad var palīdzēt Tematiskās meditācijas?

Kā iegūt vai atgūt ticību un pārliecību par saviem iekšējiem spēkiem un piedzīvot dziļākas harmonijas, drošības un emocionālās brīvības piepildītu dzīvi?

Kā izprast savstarpējo attiecību izaicinājumus un atrast spēcīgus stūrakmeņus, kuri palīdz būvēt abpusēji spēcinošas un piepildītas attiecības?

Kā nonākt pie dziedējošām atziņām, kas nomierina un ļauj paskatīties uz pagātnes rētām ar jaunu un nobriedušāku skatienu?

Kā atrast savas dzīves un darba virzienu, kas saskan ar patiesajām vērtībām, lai izjustu piepildījuma un gandarījuma sajūtu, kas baro gan ķermeni, gan prātu?

Kā, sevi nesodot un nepiedzīvojot vienu vilšanos pēc otras, iemācīties vienoties ar sevi un būt pašdisciplinētam, strādājot pie sev svarīgu iekšēju un ārēju mērķu sasniegšanas?

Vai tu esi gatavs pārmaiņām, apzinoties, ka ikvienu pozitīvu iekšēju pārmaiņu pamatā parasti ir ir darbs? Vispirms, tas ir darbs ar sevi, ar savām emocijām, iesīkstējušām pārliecībām, kur tu vari piedzīvot arī sāpīgus, skaudru atklāsmju pilnus brīžus. Tevi var pārņemt zaudējuma sajūta, jo šīs pārmaiņas var būt kā kādas savas neērtas, bet labi pazīstamas daļas atlaišana, atbrīvošanās. Kādā brīdī tevi var pārņemt šaubas, jo… nebija jau ..tik slikti.

Vienmēr atceries, ka darbs, ko tu ieguldīsi sava patiesā es, savu patieso dzīves uzdevumu izprašanā un piepildīšanā, lai cik tas būtu laikietilpīgs un grūts, atmaksāsies, jo tu atdzimsi jaunai, mīlestības, prieka un gandarījuma pilnākai dzīvei.

Tematiskā meditācija kā dažādu klātesamības veicināšanas, atbrīvošanās, pozitīvu apliecinājumu un emociju izstrādes tehniku kopums ir viens no efektīviem instrumentiem, kā tev palīdzēt “atgriezties mājās”. Atgūt savus sapņus, atgūt savu sākotnējo aizrautību un prieku par savu esību šeit un tagad, atgūt pārliecību, ka nekas nav neiespējams.

Vai tu esi gatavs pārmaiņām?