Kur paliek Jaungada apņemšanās

Gluži vai maģiskas šķiet ziemīgās dienas ap Jaungada atnākšanu, un tas ir laiks, kad mēs parasti neiztiekam bez lielāku vai mazāku plānu kalšanas vai vismaz apsvēršanas. Veselīgāk ēst, vairāk vingrot, kustēties, beidzot pieķerties bezgalīgi atliktam projektam, sakārtot attiecības…

Kādēļ gan lielākā daļa šo tik vērtīgo apņemšanos parasti izplēn jau pirmajās jaunā gada dienās vai nedēļās? Angliski to sauc par “wishful thinking”, kad mēs sapņojam par pārmaiņām vēlējuma izteiksmē, bet neesam gatavi pa īstam un izlēmīgi pieķerties iecerētā realizēšanai dzīvē.

Sapnis vai mērķis

Ikviens mērķis, kura sasniegšanai mums nav plāna vai vismaz izpratnes, kā mēs to sasniegsim, parasti tā arī paliek tikai sapnis. Visbūtiskākais vilšanās un padošanās iemesls ir apziņa, ka mums neizdosies teleportēties uz to laiku savā tuvākā vai tālākā nākotnē, kad viss jau būs tā, kā izsapņots. Ka būs jāsastopas ar grūtībām, šķēršļiem, izdomātiem vai reāliem iemesliem un patiesi jānododas izlolotajam, lai izdotos.

Vai skaisto vīziju par izsapņoto gala rezultātu mest pie malas? Noteikti nē.  Vēlamā rezultāta vizualizēšana meditācijas laikā, pozitīvas afirmācijas, pastāvīga vēlēšanās paturēšana prātā, ir vitāli svarīga laikā, kad ejam uz konkrēto mērķi.  Bet darbojoties pēc nopietni apsvērta un izstrādāta plāna, kurā soli pa solītim esam apdomājuši ikvienu vajadzīgo darbību un ieguldījumu, lai lielais mērķis kļūtu par realitāti.

Maģiskās Meditācijas Sapņa Piepildīšanai klausīšanās no rīta vai vakarā pirms gulēt iešanas var būt brīnišķīgs atbalsts un stiprinājums tavā ceļā uz sapņa piepildīšanos. Lai izdodas!