Get_answer

Mans ceļš uz atbildi

Kā es zināšu, ka daru pareizi? Kā es sapratīšu, kas man ir vislabākais? Kā atšķirt intuīciju no prāta un ego spēlītēm manā galvā? Šie un citi līdzīgi jautājumi tik bieži mūs nodarbina ikdienā, gan izlemjot ikdienas jautājumus, gan pieņemot lēmumus, kas nopietni ietekmēs turpmāko dzīvi. Kas var palīdzēt sajust, saklausīt, atrast īsto atbildi?

Vienīgais veids, kā sasniegt to, ko patiešām vēlos, vispirms ir to reāli nosaukt vārdos, nodefinēt un pieņemt kā savu mērķi un virzienu tālākajam ceļam.

Bet kāpēc tik bieži man ir grūtības saprast, ko es patiešām un no sirds vēlos? Es, un nevis mani draugi, vecāki, vīrs, sieva vai bērni. Kaut kur esmu pazaudējies daudzo pienākumu, problēmu jūrā, un brīžiem ir sajūta, ka vairs īsti sevi nejūtu un nepazīstu.

Es atgriezīšu spēju sevi izprast un uzklausīt savas dziļākās vajadzības, tikai esot es pats. Pārstājot pilnībā iemiesoties kādam projektam, vīzijai vai lomai paredzētos tēlos.

Kā es varu būt es pats? Klausoties savā sirdī.

Kā sadzirdēt savu sirdi? Atbrīvojot apzināto prātu un ļaujoties. Paļaujoties un ticot, ka pastāv daudz dziļāka, visaptveroša, radoša gudrība, kurā jau ir visas atbildes. Kurā visi un viss darbojas saskanīgā, likumsakarīgā, mums labvēlīgā plūsmā. Kā būt vienotam ar šo Visuma radošo gudrību?

Meditācija un lūgšana ir brīnišķīgs veids, kā sadzirdēt savu sirdi. Kuras mājas ir Mīlestības un Miera mūžīgajā Visuma okeānā.

Tematiska, tieši Tev un Tavām vajadzībām radīta meditācija ved tuvāk sev. Uz sirdi.

 

 

 

Photo by Valentin Salja on Unsplash