Dažkārt tavs pasaules redzējums un tas, kā tu sadarbojies vai nesadarbojies ar apkārtējo pasauli, var būt par iemeslu tam, kādēļ tu vari piedzīvot trauksmi, vilšanos, dusmas, bailes un attālināties no iespējas dzīvot piepildītu un iekšēji stabilu dzīvi pat dažādu izaicinājumu pilnās situācijās.

Tu vari izmantot savu radošo gudrību, lai radītu pozitīvas pārmaiņas savā attieksmē pret apkārt notiekošo un justos mierā ar pagātni un atbrīvotos no pastāvīgās vajadzības prognozēt iespējamos, draudīgos nākotnes scenārijus.

Ikvienam, kas vēlas sakārtot neveselīgas attiecības, pārskatīt ierobežotas pārliecības, uzsākt jaunu periodu savā dzīvē, var nākties sastapties ar grūtībām. Un šeit var būt runa gan par personīgo, gan par lielāka kopuma – ģimenes, valsts vai pat planētas nākotni.  Iedomājies, ka pasaule, tāpat kā tu, ir svarīgu pārmaiņu priekšā, un tieši caur grūtībām atnāk mierinājums, apskaidrība un gaisma. TICĒSIM!

Ja vēlies saņemt tieši tavām vajadzībām un mērķiem radītu meditāciju, kas uzrunās vēl vēl īpašāk un dziļāk, lūdzu, piesakies konsultācijai.