values

Par tev svarīgo

Vai esat sevi pieķēruši sarunas laikā ar labu draugu vai tuvinieku, vai jebkuru jums svarīgu, interesantu cilvēku, pārdomājot nākamos darbus, tikšanās, iespējamās problēmas? Un sajutuši, kā vēders neviļus saraujas čokurā, jums balansējot starp vairākām ‘pasaulēm” vienlaikus?

Šai pavasarī, ceļojot un pavadot laiku ar sen neredzētiem, brīnišķīgiem cilvēkiem Francijā un Itālijā, atkal un atkal atskārtu, ka mūsu izpratne par lietu kārtību un svarīgumu var stipri atšķirties.

Pietika piedalīties un piedzīvot dažas sirsnīgas un piepildītas tikšanās, lai saprastu, ka attiecības un saites ar sev svarīgiem cilvēkiem stāv daudz augstākos plauktos kā ikdienas nerimstošās straumes problēmu un problēmiņu risināšana. Klausīšanās, smiekli, stāsti, kopīgi plāni – tā ir patiesa iedziļināšanās, nodošanās un baudīšana. Kaut vai tam būs atvēlētas pārdesmit minūtes ikdienas darbos.

Varbūt, ka šis ir kārtējais stāsts par vērtībām. Kam mēs esam gatavi veltīt savu laiku un uzmanību. Uzklausot savu bērnu, tuvinieku, tā vietā, lai jau kuro reizi ieskatītos telefonā. Vai tas ir stāsts par spēju būt šeit un tagad, no sirds esot klātesošiem un neizkaisītiem. Dodot un gūstot daudz vairāk spēka, prieka un enerģijas kā dzīvojot “multifunkcionalitātes” burbulī.

Es Tev novēlu apstāties un no sirds sajust svarīgo. Varbūt tu piezvanīsi mammai. Bet varbūt vienkārši piecelsies no datora un iziesi ārā, lai iebāztu galvu kādā smaržīgā ceriņu kupenā. Jo tas ir svarīgi tieši Tev. Tagad.

 

 

 

Photo by Alexander Grey on Unsplash