Skatities_uz_priekshu

Skatīties uz priekšu

Laiks skrien vēja spārniem… un jo mēs kļūstam nobriedušāki, jo vairāk izjūtam laika nebeidzamo ritumu un visbiežāk arī sākam izjust arvien lielāku vēlmi vēl ko paspēt – iemācīties, izbaudīt, sakārtot.

Vairumā gadījumu, mūsu vēlmju saraksts paliek tikai sapņu līmenī. Kaut gan ikviena diena, ikviens notikums vai lēmums var izmainīt mūsu dzīvi uz visiem laikiem. Ir tikai jāsāk.  Un neviena situācija, apstāklis, vecums nav pietiekams iemesls, lai nedarītu – kamēr vien esam dzīvi.

Ja paskatāmies, cik ļoti mūsu dzīve ir mainījusies kaut pāris gadu laikā, iegūstam skaidrāku apjausmu, ka visas mūsu pūles, pārdzīvojumi, izaicinājumi, viss reiz pāriet. Bet tas, ko esam ieguldījuši savā izaugsmē un izsapņotā piepildīšanā, vienmēr paliks pie mums.

Nekad nav par vēlu dot sev iespēju justies pelnījušam panākumus un sasniegumus jebkurā jomā – vai tā būtu jauna valoda, ko iemācīties,  modernu tehnoloģiju padziļināta apguve vai iegremdēšanās meditācijas daudzkrāsainajā mākslā.

Gadiem ejot, mēs iegūstam dziļāku apjausmu par to, ko patiesībā vēlamies. Un, cerams, arī zināmu vieglumu, pārstājot uztvert pārāk nopietni ikvienu dzīves pagriezienu vai apstākli.  Svarīgākās lietas kļūst saskaitāmas uz vienas rokas pirkstiem.

Ko Tu vari darīt savā labā, vairojot savu sirdsmieru, labsajūtu un piepildījumu? Lai kas tas būtu – neatliec. Sāc tagad. Mīlot savu vienīgo dzīvi un, visvairāk, sevi pašu.

 

 

Photo by Siora Photography on Unsplash