Power of imagination

Tavi spēka vārdi

Es vēlos, lai man būtu… Es gribu kļūt par… Mans mērķis ir…  Un vēl acu priekšā piesprausta bildīte ar vēlamo notikumu, lietu vai attiecībām, ko gribam piedzīvot. Kā pietuvoties izsapņotajam? Kā nepagurt un nenonākt vilšanās, baiļu vai neapmierinājuma slazdā?

Vairumam no mums vārdi: enerģija, enerģijas lauks, vibrācijas, frekvences vēl joprojām vairāk atgādina zinātniskās fantastikas vai mistikas klātbūtni. Tomēr arī zinātnieki, ārsti, fiziķi sāk uzsvērt ideju par visur klātesošo enerģiju jebkurā materiālā vai netaustāmā veidā. Ko tas var atklāt parastam cilvēkam, kas vēlas sasniegt mērķi vai vismaz iekustināt sevi pārmaiņu sākumam?

Apzināti nomainām vārdus “es vēlos, gribu” uz “MAN IR… ES ESMU”.

Piešķirot situācijai citu enerģiju, mēs atveram durvis uz Visuma bezgalīgo iespēju lauku. Tas ir tāpat kā noskaņot radio uz īsto frekvenci. “Man ir… man ir, es esmu pietiekoši…” Mūsu iekšējie resursi un spēks ir neierobežoti. Un, tikai nomainot mentālo sajūtu, ir iespējams panākt arī nozīmīgu apziņas un sevis uztveršanas maiņu.

Ja izjūtam pateicību, mīlestību, pārpilnību, šī gaišā, pozitīvā vibrācija piesaistīs lietas un notikumus, kas atbilst šai frekvencei. Mēdz teikt – izmainot domāšanas veidu, mainīsies arī  dzīve. Varbūt mums ir vērts atsaukt atmiņā bērnības rotaļas, kad varējām sevi iedomāties un sajust jebkurā tēlā vai notikumā? Viss šķita iespējams.

Redzi un sajūti sevi pārliecinātu. Redzi un sajūti sevi veiksmīgu Redzi un sajūti sevi veselu. Redzi un sajūti sevi mīlētu. Redzi un sajūti sevi pārticībā. Redzi un sajūti sevi jau laimīgu. Esi kā magnēts, kas piesaista prieku, mieru un izdošanos!

 

 

 

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash