Tematisko meditāciju ieraksti

Šie tematisko meditāciju ieraksti ir domāti ikvienam, kas vēlas rast stiprinājumu un sirdsmieru. Lai pilnīgāk izmantotu tematisko meditāciju ierakstu dziedinošo spēku,
lūdzu, izlasīt zemāk esošo aprakstu kā klausīties tematiskās meditācijas.

Kā klausīties tematisko meditāciju

Šie tematisko meditāciju ieraksti ir domāti ikvienam, kas vēlas iegūt dziļāku izpratni par savu ceļu, resursiem, rast mierinājumu, stiprinājumu un spēku, kā arī vienkārši atslābināties un atgriezties pie sevis.

Klausies tematiskās meditācijas, tikko pamodies, kad Tavs prāts ir atvērts un to nav pārņēmusi ikdienas steiga un spriedze, tas Tev palīdzēs piedzīvot gaišāku un piepildītāku dienu.

Tematisko meditāciju klausīšanās vakarā pirms gulētiešanas palīdz atslābināties, nomierināties un atgriezties klusumā pie sevis. Tu gulēsi mierīgāk un dziļāk. Ja, klausoties meditāciju, Tu aizmiedz, atceries, ka ir kāda daļa no Tevis, kas vienmēr ir nomodā par Tevi, saņemot no Visuma Tev visvairāk vajadzīgo, lai kur Tu būtu un kā justos.

Tematisko meditāciju ierakstu ieteicams klausīties austiņās, jo ieraksta skaņa ir speciāli veidota tā, lai meditācijā dzirdamā 432 Hz mūzika un balss Tevi apņemtu pilnībā un Tu sajustos vienots un pasargāts.

Personalizētu, tieši Tev ierakstītu meditācijas ierakstu iespējams sagatavot, kad ir notikusi saruna, izprasti Tavi mērķi, uzdevumi, apzinātas dziļākās vajadzības un pārliecības. Šādai meditācijai ir īpašs spēks.

Bezmaksas lejupielāde

Atrod savu koku

Šī meditācija balstās uz ideju, ka cilvēka un auga apziņa ir līdzīga, un tā ved mūs cauri ceļojumam, kurā mēs apzināmies savu savstarpējo saistību.