commitment

Atslēgas vārdi pārmaiņām

Uzdodot saviem klientiem jautājumu, ko viņi vēlas sasniegt, kādu viņi redz savu izsapņoto dzīvi, visbiežāk tā ir diezgan skaidra vīzija – kur vēlos atrasties, ar ko būt kopā, kā izskatīties.. Bet kāpēc vairumam no mums šis mērķis rada iestrēguma sajūtu un vairāk sirdssāpju nekā papildus enerģijas un motivācijas?

Šeit piedāvāju vienkāršus pamata soļus, kā mērķtiecīgi virzīties vēlamajā virzienā:

  • Apzinos pašreizējo situāciju pilnībā, neapspiežu sāpes, vilšanos, ja nepieciešams, atzīstu pagātnes traumatiskās pieredzes un strādāju ar tām. Satieku un pilnībā pieņemu sevi tajā punktā, kur esmu. “Es pieņemu…” ir pagrieziena punkts.
  • Sāku ar maziem solīšiem, sīkām ikdienas darbībām, lēmumiem. Un ikreiz sev uzdodu testa jautājumu: vai šis mani tuvina dzīvei, mērķim, ko vēlos piedzīvot? Apzināti dodot priekšroku veselīgām izvēlēm, smadzeņu nervu šūnas izveido jaunus savienojumus, un ikdienas izvēles kļūs par pastāvīgiem ieradumiem, radot gandarījumu un reālu rezultātu. “Es izvēlos…” ir kā tīra degviela dzinējam vēlamajā virzienā.
  • Regulāri, vēlams no rīta pirms celšanās un vakarā pirms aizmigšanas, kad zemapziņa ir visatvērtākā jaunām idejām un pārmaiņām, vēl un vēlreiz redzēt sevi gala mērķī. Izjūti un izbaudi pilnībā visas labās sajūtas, ko atnes šī mērķa piepildījums – ko tu redzēsi, dzirdēsi, sajutīsi, sasmaržosi… Tava zemapziņa, kura 95% gadījumos no 100 vada tavu rīcību un lēmumus, pamazām akceptēs jauno un palīdzēs nonākt pie rezultāta. Novērtē ik mirkli, kad tev izdodas sajusties tā, it kā tu jau būtu galamērķī, vai tā būtu sacensību godalga, ideālās formas iegūšana vai spēja ceļot ar lidmašīnu. “Es (jau) esmu… man (jau) ir…” jaudīgi apliecinājumi, kas pārliecinoši spēj mainīt enerģiju tevī un ap tevi.

Ja jūties pietiekami motivēts, bet tomēr apjucis vai iestrēdzis savā pārmaiņu ceļā, zini, ka Tematiska, vadīta meditācija var būt reāls atbalsts un pavadonis tavā ikdienas rutīnā, jo tajā ir jau ietverti minētie pamata stūrakmeņi jēgpilnākai dzīvei un reālām pārmaiņām.

“Es pieņemu savas pagātnes kļūdas, vilšanos, aizvainojumu, sāpes…un satieku sevi šeit un tagad.”

“Es tagad izvēlos tādas darbības, domas, attiecības, kas mani tuvina manam izvēlētajam mērķim.”

“Man jau ir visi nepieciešamie resursi, lai es sasniegtu iecerēto. Es esmu pelnījis vislabāko. Ar katru dienu arvien vairāk un vairāk manā dzīvē ienāk prieks, gandarījums, mīlestība un miers…”

Un tu redzi sevi, piedzīvojot savu vienīgo, neatkārtojamo dzīvi pilnībā, pateicībā un paļāvībā.

 

 

Photo by Greg Rosenke on Unsplash