attract

Tu esi magnēts

Varbūt, ka tu jau esi sācis iepazīt meditācijas dziedinošo spēku, bet varbūt tikai sāc aizdomāties, kādēļ tik daudz cilvēku vēlas pievērsties dziļākiem procesiem savā apziņā un sajust nenoliedzamās izmaiņas, ko spēj radīt šie īpašie brīži, veltīti tikai un vienīgi sev. Jebkurā gadījumā, ir vērts sev uzdot svarīgu jautājumu – kāpēc es to daru, kāds ir mērķis?

Vēlme nomierināties, koncentrēties un sajusties stabilākam, nosvērtākam, visticamāk,  būs atbilžu augšgalā. Tomēr viens no meditācijas procesa vislielākajiem ieguvumiem ir spēja radīt un akumulēt emocijas un sajūtas, kuras var izmainīt tavu enerģiju, kas ir jebkuru pārmaiņu pamatā.

Ja vēlies, lai dzīvē ienāk jaunas attiecības, sāc ar mīlestības briedināšanu sevī pašā, izjūtot, kā meditācijas laikā tu pamazām pieslēdzies bezgalīgas mīlestības okeānam, kurā  ikviens ir gaidīts, mīlēts un pasargāts. Ja vēlies atveseļot savu ķermeni, prātu, domāšanu, sāc izjust pieņemšanu un pateicību ikvienā norimšanas brīdī, jo pateicība bieži tiek saukta par Visuma visaugstāko vibrāciju, kura iekustina pat hroniski iestrēgušus procesus un notikumus…

Mīlestība, miers, prieks, drosme, pārliecība, aizrautība, ko tu izjūti meditācijas laikā, ir kā magnēts, kas pietuvina izsapņotajam un stiprina ticību, ka sākums ir tepat, tavā apziņā un zemapziņā. Tieši tādēļ vadīta, tematiska meditācija, kurā īpaša vērība tiek pievērsta vizualizācijām un pozitīviem apliecinājumiem, spēj īpašā veidā iekustināt visgaišākās un būtiskākās emocijas īstu pārmaiņu sākumam uz augšu.

Izvēlies būt savu sapņu magnēts un kļūsti par mirdzošas, pozitīvas enerģijas lauku, kurā nolaižas Brīnumputns.

 

 

Photo by Denys Nevozhai on Unsplash