your path

Uzticies ceļam

Kad tevi pārņem netaisnības, aizvainojuma vai dusmu sajūta par to, kā viss notiek vai nenotiek tavā dzīvē, atceries – laiks rādīs. Un pat ja šajā brīdī nav saprotams, kāpēc ir tik grūti, sāpīgi, nogurdinoši, nesteidzies sev piekārt neveiksminieka vai zaudētāja birku.

Visbiežāk tieši sākotnēji zaudējumi un vilšanās kļūst par īstajiem pagrieziena punktiem, kas galu galā aizved pie negaidīta rezultāta, patiesībā tevi pietuvinot jēgpilnākai un piepildītākai dzīvei.

Jautājums ir nevis par to, ko tu vēlies, bet par to, kas tev patiešām ir vajadzīgs – izaugsmei un sirdsmieram. Un šeit īpaša loma ir tavai spējai paļauties. Nav runa par gļēvu padošanos vai kūtrumu. Tā ir vērīga, uzmanīga un dzīvi apliecinoša paļāvība, kad tu no sirds tici – Visums tev vēl vislabāko, un tam ir daudz plašāka bilde par tava ceļa pieturvietām un maršrutu.

Ar laiku tu pārliecināsies, ka, nonākot grūtībās, tev vienmēr ir pieejamas vismaz divas iespējas – kļūt par notiekošā upuri vai kļūt viedākam un spēcīgākam, pateicoties par gūto mācību. Un jā, arī paļāvīgākam, apzinoties, ka tu esi vienmēr pasargāts un ļoti mīlēts.

Uzticies ceļam.

 

Photo by Lynn Lukiyanova on Unsplash