Proactive

Vai paļāvība ir pasīva?

Pastāv viedoklis, ka paļāvība ir tāda pasīva notiekošā vērošana ar domu, ka viss jau tāpat notiks, un kad pienāks laiks, es sapratīšu, ieraudzīšu, vārdu sakot, viss sakritīs pareizajās vietās.

Ja tev ir mērķis, ja ir kāda vēlēšanās, ko tu ļoti vēlies piepildīt, nav īstais laiks ieņemt nogaidošu pozīciju. Katru dienu mosties ar domu, ka Visums tev paver arvien jaunas un jaunas iespējas, lai tu tuvotos izsapņotajam. Esi vērīgs, uzmanīgs un aktīvs, izvēloties lietas, attiecības, notikumus, kas tevi pietuvina mērķim. Izmanto visas iespējas, kas stiprina tavu pārliecību par izdošanos – pozitīvas afirmācijas, vadītas meditācijas, mentoru… Pretējā gadījumā tu vienkārši vari neieraudzīt, nesajust, nesatikt, nepiedzīvot ko brīnišķīgu un tev ļoti vajadzīgu. To, ko Visums, tevi uzklausot, ir sagatavojis.

Atslēga ir vērtība un vērīgums

Esi atvērts jaunajam, neaizliedzot sev dzīvot priecīgās gaidās. Jebkura emocija, doma rezonē ķermenī, tu vienkārši sāksi justies ar katru dienu labāk, līdz ar to esot gatavs vairāk iespējām un dzīves pagriezieniem.

Runājot par pagriezieniem – ir brīži, kad tik ļoti ieciklējamies uz konkrētu mērķi, ka kļūst grūti saskatīt atšķirīgu variantu, citādu notikumu gaitu, kas piepildīs izsapņoto pārsteidzošā veidā. Visums tev vienmēr vēlas iedot vislabāko tajā ceļa posmā, kur tu esi.  Notici, ka viss, kas notiek, ir par labu tev un piepildītākai dzīvei.

Brīnumi mēdz būt likumsakarīgi

Notikumus, kas neietilpst mūsu pārliecību vai pieņēmumu sistēmā, mēdz saukt par brīnumiem. Bet brīnumi notiek katru dienu. Esi atvērts, aktīvs un paļāvīgs.

Ja vēl nedaudz pietrūkst spēka, pārliecības un paļāvības, ka brīnums var būt tepat līdzās, īpaša, tieši tavām vajadzībām radīta meditācija būs uzticams ceļabiedrs dzīves līkločos.

 

Photo by Ömer Karakus on Unsplash