Sapņu karte

Vai sapņu karte var piepildīt sapni

Vēlamā, izsapņotā regulāra vizualizēšana spēj radīt pozitīvas emocijas, un, kopīgi ar nodefinētiem mērķiem, rada spēcīgu enerģiju, kas mūs virza sapņa piepildīšanās virzienā. Vizualizācija tiek uzskatīta par iedarbīgu papildus instrumentu gan dažādu veselības problēmu dziedināšanā, gan mērķu sasniegšanā, piemēram, sportā, mācībās vai attiecību jomā.

Tomēr bieži, skatoties uz pašu veidotajiem plakātiem ar smaidīgu cilvēku sejām vai eksotiskiem galamērķiem, vēlamajām auguma aprisēm, sapņu partneri, mūs pārņem vilšanās, neizdošanās sajūta, un citreiz sākam justies vēl nomāktāki kā iepriekš, rodoties jautājumam:’ Bet ko es daru nepareizi?”

Ikvienu pozitīvu pārmaiņu iespējamību rada patreizējā stāvokļa, situācijas patiesa un apzināta pieņemšana. Atrodoties aizvainojuma, dusmu, salīdzināšanas, pretošanās noskaņojumā un emocijās, mainīšanās uz augšu var būt stipri ierobežota. Ir jāizkļūst no tāda “ciešanu un trūkuma” apļa, lai atbrīvotu telpu pieņemšanai, cerībai, paļāvībai un mieram. Lai aug pozitīvas vibrācijas un enerģija!

Atļaujam sevi piepildīt paļāvībai, ka mūsu jau plāns piepildās – mums vislabākajā un vispiemērotākajā veidā, īstajā laikā un vietā. Tai pat laikā pieliekam pūles un ieguldām vajadzīgo enerģiju kā rūpīgu investīciju savas izsapņotās nākotnes labā.  Tās nav tikai domas, kas palīdz piepildīties vēlamajam, tā ir mīlestības piepildīta enerģija, ko mēs raidām Visumam, atvieglojot tam  veidu, kā dāvināt mums patiesi vajadzīgo un īsto.

Pieņemšana, paļāvība, mīlestība. Burvju vārdi piepildītai dzīvei.

Vai Tev pietiek spēka vārdu sasniegt tik ilgi loloto? 

 

Photo by Josh Hild on Unsplash