Dream

Vai tev vajag sapni?

Lielākā daļa no mums ikdienas rutīnā ir piemirsuši, pieklusinājuši savus sapņus, jo tie nepalīdz darboties ierastajā režīmā. Gluži otrādi, sapņi par kaut ko, kas pietrūkst tavā šodienas dzīvē, var izraisīt bailes, uztraukumu, vilšanos vai skumjas. Jo kā mazi sērīigi zvaniņi atgādina, ka varbūt tomēr vajadzēja saņemties un pamēģināt.

Sociālie tīkli un dažādi sabiedrības kulti par jaunību, super ķermeni, izcili veiksmīgajiem un varenajiem tavu vāro ieceri dažkārt norullē kā šosejas rullis, jo izskatās, ka šajā dzīvē viss jau ir izdarīts – labākās grāmatas uzrakstītas, pelnošākie uzņēmumi radīti un drosmīgākie mērķi piepildīti..

Tā vietā, lai iedegtos klusā skaudībā vai grūtsirdīgi nopūstos un atliktu sapni kā neizlasītu grāmatu atpakaļ plauktā, ļauj, lai šie veiksmes stāsti un drosmīgie darītāji kļūst par vadugunīm tavā ceļā. Jo – viss ir iespējams. Tavā laikā, tavā tempā, tavā veidā un ar tavām rokām. Visumam ir vieta visiem sapņiem un veiksmes scenārijiem.

Sāc maziem solīšiem. Domā par savu sapni, iedomājies, kā tu ej uz to, kā tu tad jūties, ko tu redzi un dzirdi. Uzraksti par to. Piecelies un katru rītu uzraksti to uz papīra lapas. Iedarbini savu prātu, ķermeni, aktivizē ikvienu smadzeņu neironu, lai tie izveido jaunus, tev nepieciešamus savienojumus jaunu paradumu, iemaņu, īpašību veidošanā.

Visums vienmēr uzklausa. Tev tikai noteikti un skaidri jāpaziņo, ka – esi gatavs. Un dod sev atļauju saņemt visu tev vajadzīgo jēgpilnai, skaistai dzīvei īstajā laikā un vietā. Tu nevari nokopēt vai atkārtot kāda panākumus. Tu esi atnācis šeit, lai piepildītu tieši savu ceļu. Un Visumam arī ir nebeidzami daudz iespēju dāvāt tev tava sapņa piepildīšanos patiešām pārsteidzošā un neparastā veidā.

Esi gatavs. Esi atvērts. Dari, ko vari. Tu esi sadzirdēts.

 

 

 

Photo by Josh Hild on Unsplash