Start today

Vēstule Tev

Mīļā…. padomā, cik ilgi tu jau esi cilājusi prātā  – kā būtu, ja būtu? Ja es apņemtos? Un ja nu es uzsāktu? Ja es pārstātu? Ja es pieceltos un sāktu darīt? Kā mainītos mana dzīve? Kā es tad justos?…

Ir vajadzīgs tikai mirklis, lai atgrieztu sevi tagadnē, nevelkot līdzi pagātnes nastas un neizdzīvojot nākotnes mānīgos scenārijus.

Ir vajadzīgas pāris minūtes dienas laikā, lai atgādinātu sev, cik svarīga tu sev esi, un kas ir svarīgs tev pašai, nemānot sevi un nemēģinot upurēt savas patiesās vajadzības, nodrošinot citu labsajūtu.

Ir vajadzīga tikai nepilna stunda rīta rutīnas un rūpes par savu ķermeni un garu, lai justos labi visas dienas garumā.

Ir vajadzīgas tikai dažas stundas nedēļā, lai apzināti pievērstos fiziskam treniņam, bet tajā saņemtā enerģija un apmierinājums par izdarīto tevi motivēs un dos enerģiju ilgtermiņā.

Ir vajadzīgas tikai dažas dienas, lai izlasītu vērtīgu grāmatu, bet lasot iegūtās atziņas var ietekmēt tavas turpmākās izvēles un lēmumus vispārsteidzošākajā veidā.

Ir vajadzīga tikai 21 diena, lai mazas izmaiņas, ko tu ienes savā dzīvē, kļūtu par ieradumu un vajadzību. Bet šis pirmais “man sanāk” var iegriezt daudz lielākas pārmaiņas dažādās tavas dzīves jomās.

Ir vajadzīgs tikai mirklis, lai pieņemtu lēmumu. Tu sev esi vissvarīgākā. Sāc šodien.

Tematiska, vadīta meditācija, kas radīta tieši Tavai dzīves situācijai un vajadzībām, stiprinās Tevi un Tavu apņemšanos, lai kur Tu būtu un ko izvēlētos.